Toplam 2.500 m2 kapalı, 20.000 m2 açık alanda kurulu fidanlığımızda 400 türde bitki çeşidini ve bunlarla yapılmış kombinasyonları bir arada bulabilirsiniz.

Kendi üretimimiz dışında ithal ve çözüm ortağımız yetiştiricilerden geniş bir yelpazede yüksek kaliteli Çok Yıllık çiçekler sunuyoruz.

Bahçenin ihtiyacına göre ve müşteri isteği doğrultusunda haftalık, aylık, yıllık periodik servislerimizin dışında, yoğun bakım hizmetleri teknik ekibimizce düzenli olarak yapılır.

Bahçenizdeki toprağa ve koşullara en uygun bitkilerin yanı sıra rulo çim ile kaplanması konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu konuda derinlemesine tavsiye ister misiniz?

Peyzaj, Tasarım, Proje

" Pala bahçemizde iki kez çalışma yaptı. Sonuçlar mükemmeldi! En büyük mücadelemiz yabani ot kontrolü oldu. Ancak sadece ikinci müdahaleden sonra, bahar geldiğinde bahçemizin sağlıklı ve GÜZEL olacağı düşüncesindeyiz.! "

Adil B.

BODRUMU ÇİÇEKLERİ İLE GÜZELLEŞTİREN TEK ÇİÇEKÇİLİK. MUTLAKA UĞRAYIN O GÜZELLİKTEN AYRILAMIYACAKSINIZ..

HACER E.

Çalışanlar her zaman çok profesyonel olmuştur ve sorularıma her zaman cevap verebilmiştir. En önemlisi, çimimizde gerçekten bir fark gördük. En iyi sonucun periyodik bakım ile bir yıl sürebileceği açıklandı. Yabani otlar önemli ölçüde daha az ve çimlerimiz daha kalın ve şimdiye kadarki en sağlıklı. Kesinlikle çim ihtiyaçlarınız için Pala Hüseyin Çiçekçilik'i denemeyi tavsiye ederim.

Dilek K.

“ Pala'nın ekibi harika! Engin Usta, bahçemizin farkına varmadığımız ayrıntılara dikkat etti ve uyumlu bir alan yaratmamıza yardımcı oldu. İyi iş Engin! Bahçemizi seviyoruz. ”.”

Seçil M.

" Bu fırsatı, şirketinizin sağladığı mükemmel hizmet için teşekkür etmek istedim. Yıllar boyunca, peyzaj, güvenilir, güvenilir ve yetkin peyzaj ile bulma / çalışma ile zor zamanlar geçiriyorum. Pala Hüseyin Peyzaj ve Tasarım tüm bu sorunları çözdü!."

Tuğrul B.

" PalaHüseyin Çiçekçilik tam olarak istediklerimi gerçekleştirdi. Tüm süreç pürüzsüzdü ve çalışma planlı olarak tamamlandı; Sonuçlardan daha mutlu olamazdım. ”"

Açelya L.

Doğayı evinize getirin.

Sizlere doğrudan kaliteli bitkiler tedarik etmekten gurur duyuyoruz.

[ninja_form id="17"]