Pala Hüseyin Çiçekçilik Bodrum merkezli bir aile işletmesidir. 30 yılı aşkın bir süredir kurulan, sizlere doğrudan kaliteli bitkiler tedarik etmekten gurur duyuyoruz.

Pala Hüseyin Fidanlık'ta ürünlerimizin % 90'ından fazlasını yerinde büyütüyoruz, bu yüzden sadece en kaliteli ürünleri üretmeye odaklanabiliyoruz.
Sahada nitelikli bir bahçecilik uzmanı ile ihtiyacı olan bahçıvanlara profesyonel ve dostça tavsiyelerde bulunabiliriz..
Tesis bünyemizde ayrıca haftada 7 gün açık bir Bahçe Merkezi ve Sera Mağazası bulunmaktadır.

Pala Hüseyin Çiçekçilik peyzaj projenizi tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Yüksek kaliteli bitkiler, ithal seramikler, su özellikleri, bahçe malzemeleri ve hediyelerden oluşan geniş seçeneklerimiz, deneyimli personelimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Deneyimli kadromuz her zaman hayallerinizdeki bahçeyi yaratmanıza yardımcı olmak için burada. Bitki seçiminden toprağa, bir sonraki bahçe projenizi önümüzdeki yıllarda keyifli hale getirmek için tüm cevaplara sahibiz.

Pala Hüseyin Çiçekçilik sadece en yüksek kalitede bitkileri size ulaştırıyor., olmayan ürünü en iyi yetiştiricilerden satın alıyoruz. Amacımız size güzel Bodrum'umuzun iklimine kendini kanıtlamış bitkileri sunmaktır.

Bizi ziyaret edin ve kalite, uzmanlık ve hizmetin yarattığı farkı kendiniz deneyin!

.

Ayrıca sizi tesisimizde 360 Derece Sanal Tur olarak dolaştırmak isteriz. Büyük görmek isterseniz sağ üstteki KARE işarete tıklayabilirsiniz.

"Ön Sergi Alanı"

"Kapalı Çiçek Sergisi"

"Fidanlık, Ağaçlar"

"Sera 1"

"Sera 2"

"Sera 3"

"Ağaç, Sera, Fidanlık yolu"

"Kaktüsler, Sera, Ağaçlar, Çiçek Grubu" (Ana Yol üstü)

Doğayı evinize getirin.

Sizlere doğrudan kaliteli bitkiler tedarik etmekten gurur duyuyoruz.

[ninja_form id="17"]